Duchovní cvičení s otcem Jamesem Manjackalem ve Zlíně

8. 5. 2012 - Webmaster

Srdečně Vás zveme na třídenní duchovní cvičení vedené otcem Jamesem Manjackalem, charismatickým katolickým knězem z Indie, které se uskuteční 7. – 9. června 2012 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Věřící budou občerstveni na duchu a posíleni ve své víře. Hledajícím (těm co nejsou spokojeni se svým zdravím, vztahy, společenskou morálkou, apod.) bude předáno osobitým způsobem jasné poselství. Otec James ukáže životní cestu připravenou pro každého z nás – vede k lásce, zdraví, radosti, pokoře a spokojenosti.

Záhájení: čtvrtek 7. června 2012 v 9.00 hod.

Ukončení: sobota 9. června 2012 v 19.00 hod.

Program bude vždy ukončen adorací a mší svatou spojenou s modlitbou otce Jamese.

Pokyny k účasti na duchovních cvičeních

Přihláška na: www.otecjames.cz nebo mailem: prihlaska@otecjames.cz
Při přihlášení e-mailem uvedte: jméno, příjmení, datum narození, adresa, telefon, e-mail

Registrační poplatek 199,- Kč na osobu. Dčti a lidé nad 60 let: 50,- Kč na osobu. Zašlete na č. účtu: 1015888/2070. Do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení. Přihláška je platná až po zaplacení registračního poplatku. Registrační poplatek je v případě Vaší neúčasti nevratný a bude odevzdán na misie otce Jamese Manjackala. Můžete však za sebe poslat náhradníka.

Informace

Veškeré informace, možnosti ubytování a stravování získáte na stránkách www.otecjames.cz, tel.: 774 482 286, 607 213 617, e-mail: info@otecjames.cz

Otec James Manjackal

Otec James Manjackal se narodil 18. dubna 1946 v Kerale v jižní Indii  a na kněze byl vysvěcen 23. dubna 1973. Je členem řádu Kongregace misionářů sv. Františka Saleského (M.S.F.S.). Byl univerzitním profesorem. Vykonal mnoho evangelizačních cest po více než 86 zemích celého světa, kde konal exercicie, pořádal konference, vedl bohoslužby s modlitbami za uzdravení a organizoval evengelizační semináře. Nyní pobývá v Mnichově a pokračuje v misijní činnosti mezi křesťany a nekřesťany v mnoha zemích Evropy. Mimořádná je jeho evangelizační služba v Perském zálivu při konverzi muslimů ke křesťanství. Je autorem mnoha knih, básní a článků.

Občanský kalendář: Darina

Církevní kalendář: sv. Mořic a druhové

1. čtení: Iz 55,6-9

2. čtení: Flp 1,20c-24.27a