Navigace
Nacházíte se zde:
Kontakt

Duchovní cvičení s otcem Jamesem Manjackalem ve Zlíně

8. 5. 2012 - Webmaster

Srdečně Vás zveme na třídenní duchovní cvičení vedené otcem Jamesem Manjackalem, charismatickým katolickým knězem z Indie, které se uskuteční 7. – 9. června 2012 v Kongresovém centru ve Zlíně.

Věřící budou občerstveni na duchu a posíleni ve své víře. Hledajícím (těm co nejsou spokojeni se svým zdravím, vztahy, společenskou morálkou, apod.) bude předáno osobitým způsobem jasné poselství. Otec James ukáže životní cestu připravenou pro každého z nás – vede k lásce, zdraví, radosti, pokoře a spokojenosti.

Program

Záhájení: čtvrtek 7. června 2012 v 9.00 hod.

Ukončení: sobota 9. června 2012 v 19.00 hod.

Program bude vždy ukončen adorací a mší svatou spojenou s modlitbou otce Jamese.

Pokyny k účasti na duchovních cvičeních

Přihláška na: www.otecjames.cz nebo mailem: prihlaska@otecjames.cz
Při přihlášení e-mailem uvedte: jméno, příjmení, datum narození, adresa, telefon, e-mail

Registrační poplatek 199,- Kč na osobu. Dčti a lidé nad 60 let: 50,- Kč na osobu. Zašlete na č. účtu: 1015888/2070. Do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení. Přihláška je platná až po zaplacení registračního poplatku. Registrační poplatek je v případě Vaší neúčasti nevratný a bude odevzdán na misie otce Jamese Manjackala. Můžete však za sebe poslat náhradníka.

Informace

Veškeré informace, možnosti ubytování a stravování získáte na stránkách www.otecjames.cz, tel.: 774 482 286, 607 213 617, e-mail: info@otecjames.cz

Otec James Manjackal

Otec James Manjackal se narodil 18. dubna 1946 v Kerale v jižní Indii  a na kněze byl vysvěcen 23. dubna 1973. Je členem řádu Kongregace misionářů sv. Františka Saleského (M.S.F.S.). Byl univerzitním profesorem. Vykonal mnoho evangelizačních cest po více než 86 zemích celého světa, kde konal exercicie, pořádal konference, vedl bohoslužby s modlitbami za uzdravení a organizoval evengelizační semináře. Nyní pobývá v Mnichově a pokračuje v misijní činnosti mezi křesťany a nekřesťany v mnoha zemích Evropy. Mimořádná je jeho evangelizační služba v Perském zálivu při konverzi muslimů ke křesťanství. Je autorem mnoha knih, básní a článků.

Sdílet

Adresa

Farní úřad Slušovice
Hřbitovní 26
763 15 Slušovice

E-mail: faslusovice@ado.cz
Tel.: 577 981 001

Farář

P. Josef Kuchař
Mobil: 605 934 711

Aktuálně

Novinky

Svatý rok milosrdenství

Mottem roku, který začal 8. prosince 2015 a skončí 20. listopadu 2016, je „Milosrdní jako Otec“.

Svatý rok milosrdenství

Odkazy
Nástěnka

Postupy a žádosti

V sekci najdete:
Svátost křtu
Svátost manželství
Svátost nemocných
Pohřeb

Interní odkazy

Liturgický kalendář

RSS Informační kanál

RSS Informační kanál

Dnešní svátek

Občanský kalendář: Cecílie

Církevní kalendář: sv. Cecílie

Liturgické texty

Nedělní liturgie

1. čtení: 2Sam 5,1-3

Žalm: Zl 122

2. čtení: Kol 1,12-20

Evangelium: Lk 23,35-43

Copyright © 2019 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Mapa stránek | Informační kanál RSS | XHTML 1.0 | CSS 3
Kontakt: faslusovice@ado.cz