Navigace
Nacházíte se zde:
Kontakt

Farní táborák

29. 9. 2009 - farnostslusovice

 

Dne 30. srpna odpoledne zářila farní zahrada z dálky všemi barvami. Toho dne jsme uspořádali farní táborák pro všechny rodiče, děti a mládež. Kdo si chtěl ještě vychutnat poslední dny prázdnin, přišel se zúčastnit společných her, tvoření a jiných aktivit, které byly završeny losováním zajímavých cen na „Kole štěstí“.

 

Nejmenší děti využily farní pískoviště a houpačky, kluci hráli fotbal, dívky malovaly na kamínky… Zlatým hřebem večera bylo zahrabání průvodce tohoto setkání do písku.

 

Sešli jsme se zde v hojném počtu. V prostorách zahrady se prostřídalo několik desítek rodičů a dětí, nechyběli ani prarodiče. Panovala zde příjemná rodinná atmosféra, k výborné náladě nepochybně přispěl táborák občerstvení ve formě domácích dobrot, grilované masa a čepovaného piva.

 

Zahřívalo nás nejen teplo ohně, ale také teplo přátelství, které se rozprostíralo v našich srdcích. Těšilo nás nadšení dětí a úsměv na tváři dospělých. K večeru jsme se shromáždili u ohniště, zazpívali při kytaře a poděkovali v modlitbě Pánu Bohu, který byl hlavním režisérem tohoto setkání.

[nggallery id=13

Sdílet

Adresa

Farní úřad Slušovice
Hřbitovní 26
763 15 Slušovice

E-mail: faslusovice@ado.cz
Tel.: 577 981 001

Farář

P. Mgr. Emil Matušů, SDB
Mobil: 603 426 049

Aktuálně

Novinky

Svatý rok milosrdenství

Mottem roku, který začal 8. prosince 2015 a skončí 20. listopadu 2016, je „Milosrdní jako Otec“.

Svatý rok milosrdenství

Odkazy
Nástěnka

Postupy a žádosti

V sekci najdete:
Svátost křtu
Svátost manželství
Svátost nemocných
Pohřeb

Interní odkazy

Liturgický kalendář

RSS Informační kanál

RSS Informační kanál

Dnešní svátek

Občanský kalendář: Benedikt

Církevní kalendář: sv. Josafat

Liturgické texty

Nedělní liturgie

1. čtení: Mal 3,19-20a

Žalm: Zl 98

2. čtení: 2 Sol 3,7-12

Evangelium: Lk 21,5-19

Copyright © 2019 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Mapa stránek | Informační kanál RSS | XHTML 1.0 | CSS 3
Kontakt: faslusovice@ado.cz