Farní táborák

29. 9. 2009 - Římskokatolická farnost Slušovice

Dne 30. srpna odpoledne zářila farní zahrada z dálky všemi barvami. Toho dne jsme uspořádali farní táborák pro všechny rodiče, děti a mládež. Kdo si chtěl ještě vychutnat poslední dny prázdnin, přišel se zúčastnit společných her, tvoření a jiných aktivit, které byly završeny losováním zajímavých cen na „Kole štěstí“.

Nejmenší děti využily farní pískoviště a houpačky, kluci hráli fotbal, dívky malovaly na kamínky… Zlatým hřebem večera bylo zahrabání průvodce tohoto setkání do písku.

Sešli jsme se zde v hojném počtu. V prostorách zahrady se prostřídalo několik desítek rodičů a dětí, nechyběli ani prarodiče. Panovala zde příjemná rodinná atmosféra, k výborné náladě nepochybně přispěl táborák občerstvení ve formě domácích dobrot, grilované masa a čepovaného piva.

Zahřívalo nás nejen teplo ohně, ale také teplo přátelství, které se rozprostíralo v našich srdcích. Těšilo nás nadšení dětí a úsměv na tváři dospělých. K večeru jsme se shromáždili u ohniště, zazpívali při kytaře a poděkovali v modlitbě Pánu Bohu, který byl hlavním režisérem tohoto setkání.

[nggallery id=13

Občanský kalendář: Vilém