Farní zahrada není smetiště

16. 4. 2011 - Římskokatolická farnost Slušovice

Farní zahrada, a její součástí i farní hřiště, je veřejně přístupné a má sloužit veškeré mládeži, bez ohledu na vyznání, k volnočasovým aktivitám, jako jsou například míčové hry. Bohužel, mladí lidé tráví volný čas na farní zahradě jinak.

V nedávné době jsme zjistili, že bylo manipulováno se dvěma lavičkami, byly přesunuty z dolního altánku do horního. V horním altánku bylo nalezeno dopravní značení – směrovací deska.

Na lavičkách poblíž horního altánku, na skladu za garáží, na rozvaděči a okapové rouře na garáži, a na zděném sloupku před farou byly nalezeny nápisy křídou.

Po celé farní zahradě byly rozházeny různé papírky, obaly od potravin, krabičky od cigaret, cigaretové nedopalky, nápojové plechovky, PET láhve a skleněné láhve od alkoholu.

Prosíme návštěvníky farní zahrady, pokud chtějí využívat tento areál ve svém volném čase, aby kontaktovali zástupce farnosti, a aby při svých návštěvách ve farním areálu udržovali pořádek a čistotu!

Občanský kalendář: Anna

Církevní kalendář: sv. Jáchym a Anna