Navigace
Nacházíte se zde:
Kontakt

Ministrantský víkend ve Francově Lhotě

1. 5. 2009 - farnostslusovice

Od pátku 20. do neděle 22. února se konal ministrantský víkend na faře ve Francově Lhotě. Do této valašské vesničky se vydalo, auty a tranzitem, 8 malých ministrantů, Jarek s Tomem, otec Max a dvě kuchařky – Maruška a Veronika. Večer po mši svaté se vyrazilo ze Slušovic a po vybalení věcí a prozkoumání fary se kluci podívali na nějakou tu pohádku a už všichni spali. V sobotu dopoledne s otcem Maxem kluci poznali pár nových her a ještě před obědem museli samozřejmě vyzkoušet kvalitu sněhu, a jak to vlastně na něm jezdí. Po guláši a malém odpočinku všichni opět vyrazili ven. Tentokrát i kuchařky, které se účastnili závodů s kluky. Pak jsme ale objevili, že se na protějším kopci konají sáňkařské závody. Všichni jsme se tam vydali. Trať byla dlouhá a záludná. V kategorii dospělých jsme obsadili 3. místo a v kategorii děti jsme měli dokonce vítěze. Odměnou všem bylo opékání špekáčků v půli února, ale i zasloužené sladkosti. Po večeři si kluci zahráli známou hru – kufr a ještě něco navíc, pak už jen pohádka a krásné sny. Hlavním bodem programu v neděli byla mše svatá. Pak balení, oběd, úklid a po splnění všech povinností jsme vše zakončili malým překvapením – ohňostrojem. Všichni odjížděli plni dojmů a příjemně unavení.

Sdílet

Adresa

Farní úřad Slušovice
Hřbitovní 26
763 15 Slušovice

E-mail: faslusovice@ado.cz
Tel.: 577 981 001

Farář

P. Josef Kuchař
Mobil: 605 934 711

Aktuálně

Novinky

Svatý rok milosrdenství

Mottem roku, který začal 8. prosince 2015 a skončí 20. listopadu 2016, je „Milosrdní jako Otec“.

Svatý rok milosrdenství

Odkazy
Nástěnka

Postupy a žádosti

V sekci najdete:
Svátost křtu
Svátost manželství
Svátost nemocných
Pohřeb

Interní odkazy

Liturgický kalendář

RSS Informační kanál

RSS Informační kanál

Dnešní svátek

Občanský kalendář: Albert

Církevní kalendář: Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

Liturgické texty

Nedělní liturgie

1. čtení: 2Sam 5,1-3

Žalm: Zl 122

2. čtení: Kol 1,12-20

Evangelium: Lk 23,35-43

Copyright © 2019 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Mapa stránek | Informační kanál RSS | XHTML 1.0 | CSS 3
Kontakt: faslusovice@ado.cz