Navigace
Nacházíte se zde:
Kontakt

Pozvánka: Koncert Evy Henychové

6. 9. 2009 - farnostslusovice

V neděli 13. září 2009 se uskuteční v kostele Narození sv. Jana Křtitele ve Slušovicích koncert zpěvačky Evy Henychové.

Začátek koncertu je v 17.00 hodin. Cena vstupenky je 80 Kč a můžete si je zakoupit v předprodeji na Městském úřadě ve Slušovicích u paní Zavřelové.

Eva Henychová je nejen zpěvačkou, kytaristkou, skladatelkou i textařkou v jedné osobě, ale především charismatickou osobností, která dovede zasáhnout srdce lidí všech generací. Její písně jsou osobní výpovědí člověka, který umí nahlédnout pod povrch skutečností všedního života.

Narodila se ve Zlíně, od dětství se věnovala zpěvu a hře na kytaru. Ve svých jedenácti letech zazářila jako filmová hvězdička v jedné z hlavních rolí seriálu „My holky z městečka“. Po maturitě na gymnáziu byla přijata na Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze, kde vystudovala současně dva obory – zpěv a hru na kytaru. Vystupuje po celé republice, ale i v zahraničí. Vybírá si komorní prostory klubů, hradů, zámků, kaplí a kostelů, kde její něžná hudba s texty provokujícími k zamyšlení oslovují publikum. Navštěvuje s oblibou také věznice a psychiatrické léčebny, často jsou její koncerty také benefiční. Má na svém kontě patnáct set koncertů, což je vzhledem k jejímu mládí číslo úctyhodné.

Sdílet

Adresa

Farní úřad Slušovice
Hřbitovní 26
763 15 Slušovice

E-mail: faslusovice@ado.cz
Tel.: 577 981 001

Farář

P. Josef Kuchař
Mobil: 605 934 711

Aktuálně

Novinky

Svatý rok milosrdenství

Mottem roku, který začal 8. prosince 2015 a skončí 20. listopadu 2016, je „Milosrdní jako Otec“.

Svatý rok milosrdenství

Odkazy
Nástěnka

Postupy a žádosti

V sekci najdete:
Svátost křtu
Svátost manželství
Svátost nemocných
Pohřeb

Interní odkazy

Liturgický kalendář

RSS Informační kanál

RSS Informační kanál

Dnešní svátek

Občanský kalendář: Albert

Církevní kalendář: Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

Liturgické texty

Nedělní liturgie

1. čtení: 2Sam 5,1-3

Žalm: Zl 122

2. čtení: Kol 1,12-20

Evangelium: Lk 23,35-43

Copyright © 2019 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Mapa stránek | Informační kanál RSS | XHTML 1.0 | CSS 3
Kontakt: faslusovice@ado.cz