Navigace
Nacházíte se zde:
Kontakt

Tříkrálová sbírka 2013

3. 1. 2013 - Město Slušovice

Již po třinácté vyjdou v sobotu  5. ledna 2013 do ulic našeho města koledníci Tříkrálové sbírky, aby vám  popřáli šťastný nový rok a poprosili  vás o příspěvek do zapečetěné pokladničky na pomoc těm, kteří si sami pomoci nemohou.

Sbírka je zaštiťovaná Charitou České republiky. Výtěžek bude využit pro humanitární pomoc v zahraničí, pro přímou pomoc potřebným a podporu charitního díla. Tímto Vás také chceme požádat o účast na této akci – je třeba rozšířit řady koledníků, aby mohla být sbírka uskutečněna.

Sbírce bude předcházet páteční „tvořivé odpoledne“, v rámci kterého si koledníci vyrobí vlastní korunu podle svých představ. Čas zbude i na vzájemné seznámení a společnou zábavu pro děti. Po sbírce bude pro koledníky přichystáno občerstvení a zajímavý dárek.

Ať tři králové naplní vaše srdce láskou a nadějí.

 

Sdílet

Adresa

Farní úřad Slušovice
Hřbitovní 26
763 15 Slušovice