Navigace
Nacházíte se zde:
Kontakt

Tříkrálová sbírka 2013

3. 1. 2013 - Město Slušovice

Již po třinácté vyjdou v sobotu  5. ledna 2013 do ulic našeho města koledníci Tříkrálové sbírky, aby vám  popřáli šťastný nový rok a poprosili  vás o příspěvek do zapečetěné pokladničky na pomoc těm, kteří si sami pomoci nemohou.

Sbírka je zaštiťovaná Charitou České republiky. Výtěžek bude využit pro humanitární pomoc v zahraničí, pro přímou pomoc potřebným a podporu charitního díla. Tímto Vás také chceme požádat o účast na této akci – je třeba rozšířit řady koledníků, aby mohla být sbírka uskutečněna.

Sbírce bude předcházet páteční „tvořivé odpoledne“, v rámci kterého si koledníci vyrobí vlastní korunu podle svých představ. Čas zbude i na vzájemné seznámení a společnou zábavu pro děti. Po sbírce bude pro koledníky přichystáno občerstvení a zajímavý dárek.

Ať tři králové naplní vaše srdce láskou a nadějí.

 

Sdílet

Adresa

Farní úřad Slušovice
Hřbitovní 26
763 15 Slušovice

E-mail: faslusovice@ado.cz
Tel.: 577 981 001

Farář

P. Mgr. Emil Matušů, SDB
Mobil: 603 426 049

Aktuálně

Novinky

Svatý rok milosrdenství

Mottem roku, který začal 8. prosince 2015 a skončí 20. listopadu 2016, je „Milosrdní jako Otec“.

Svatý rok milosrdenství

Odkazy
Nástěnka

Postupy a žádosti

V sekci najdete:
Svátost křtu
Svátost manželství
Svátost nemocných
Pohřeb

Interní odkazy

Liturgický kalendář

RSS Informační kanál

RSS Informační kanál

Dnešní svátek

Občanský kalendář: Miloslav

Církevní kalendář: sv. Rufus a Zosim

Liturgické texty

Nedělní liturgie

1. čtení: Mich 5,1-4a

Žalm: Zl 80(79)

2. čtení: Zd 10,5-10

Evangelium: Lk 1,39-45

Copyright © 2018 Miroslav Tomšů; všechna práva vyhrazena
Mapa stránek | Informační kanál RSS | XHTML 1.0 | CSS 3
Kontakt: faslusovice@ado.cz