Zastupování během dovolené 2012

8. 7. 2012 - Webmaster

Ve dnech od 10. 7. do 26. 7. bude farář P. Emil Matušů čerpat řádnou dovolenou. Mše svaté v kostele ve Slušovicích budou probíhat podle obvyklého pořadu bohoslužeb, v kostele  v Trnavě, který je ze Slušovic spravován excurrendo, budou mše svaté probíhat s časovými posuny.

Během nepřítomnosti budou ve Slušovicích zastupovat kněží P. Jan Komárek, SDB (DIS Fryšták), P. Ivan Fišar (farář Zlín) a P. Pavel Ženíšek, SDB (misie).

V Tnavě to budou P. František Kuběna, SJ (farář Všemina), P. Pavel Ženíšek, SDB (misie) a P. Bohumil Kundl (farář Halenkovice).

Rozpis zastupování během dovolené – Slušovice

Rozpis zastupování během dovolené – Trnava

Ve středu 25. 7. ve Slušovicích nebude mše svatá, bude jen bohoslužba slova a svaté přijímání, které povede bohoslovec Mgr. Karel Skočovský, PhD.

Sledujte, prosím, podrobné týdenní pořady bohoslužeb.

V případě pohřbu volejte knězi, který právě ten den zastupuje, aby bylo možno zrušit večerní mši a přesunout na zádušní. Kontakty na jednotlivé kněze naleznete v rozpiscích pod tabulkou. Pohřby vyřizuje kostelník p. Skočovský.

V případě naléhavých situací volejte na tel. číslo 731 402 174 nebo přímo P. Emilovi Matušů do zahraničí na tel. číslo 602 381 887.

Během dovolené nebude také fungovat farní kancelář. Všechny své záležitosti vyřizujte na farním úřadě až od pondělí 30. 7. po obvyklé telefonické domluvě.

Občanský kalendář: Viktor

Církevní kalendář: sv. Nazarius a Celsus